Radio I - Białystok

[

Listen Live

]

Pośród plejady rozgłośni radiowych, katolickie "Radio i" jest wyjątkowe. Organem założycielskim jest Archidiecezja Białostocka. Na naszej antenie łączymy przyjemność słuchania najlepszej muzyki z informacjami ze świata, kraju, a przede wszystkim regionu. Program wzbogacamy audycjami poradnikowymi i religijnymi oraz umożliwiamy spotkania z ciekawymi Gośćmi. Cenimy kulturę słowa, rzetelność przekazywanych informacji, praktyczny aspekt emitowanych poradników, a nade wszystko kontakt ze Słuchaczami. W czasie całego programu podajemy serwisy informa... See more

Bialystok FM|103.3
Monki FM|90.9
+48856643888
ul. św. Maksymiliana Marii Kolbego 8, 15-174 Białystok
last update
[2024-01-03 05:54:07]
Views:
28
2024-01-26 04:59:33
Niemcy cię słuchają!
Reply
Report
Pośród plejady rozgłośni radiowych, katolickie "Radio i" jest wyjątkowe. Organem założycielskim jest Archidiecezja Białostocka.

Na naszej antenie łączymy przyjemność słuchania najlepszej muzyki z informacjami ze świata, kraju, a przede wszystkim regionu.

Program wzbogacamy audycjami poradnikowymi i religijnymi oraz umożliwiamy spotkania z ciekawymi Gośćmi. Cenimy kulturę słowa, rzetelność przekazywanych informacji, praktyczny aspekt emitowanych poradników, a nade wszystko kontakt ze Słuchaczami. W czasie całego programu podajemy serwisy informacyjne od 6.00 do 21.00 co godzinę.

Każdy, kto ceni sobie rzetelną i obiektywną informację, odnajdzie w Radiu i rozgłośnię, której przyświeca cel zdobycia najnowszych i najbardziej istotnych wiadomości, aby w sposób profesjonalny podzielić się nimi ze Słuchaczami.

Radio i to również partner do rozmowy. Każdy Słuchacz, który zadzwoni do redakcji, zostanie z zainteresowaniem wysłuchany. Może też liczyć na radę zarówno ze strony naszych redaktorów, jak i fachowców, z którym Radio i utrzymuje stały kontakt. Nie ma tematów, na które Słuchacze nie mogliby z nami porozmawiać.

Interesuje nas życie naszego regionu, dlatego poświęcamy dużo miejsca informacjom istotnym dla mieszkańców województwa podlaskiego. Nie unikamy krytyki, ale przede wszystkim przyświeca nam idea dobra naszej „małej ojczyzny” i jej mieszkańców.

Czas między serwisami informacyjnymi i programami o charakterze poradników wypełniamy najlepszą muzyką rozrywkową, w tym klasyką rocka i popu z lat 70., 80. i 90. XX wieku!

Radio i… i masz towarzystwo!
© LogFM.com, 2009-2024 (2024-05-15,13:52:41)