Radio Hiras

[

Radyo Hiraş 1995’te kuruldu.Türkiyede yerel-bölgesel bazda yayın yapan tüm radyolar içinde teknik donanım bakımından en güçlüsü olarak yayın hayatına başladı.

]

21. Yüzyıla ait marketing kurallarının son hızıyla hüküm sürdüğü şu günlerde, herşeyin herkesin ve her firmanın kendine has farklılıklarıyla diğerlerinden ayrıldığı, ne kadar farklı ve ne kadar özel olursa o oranda değer bulduğu “imaj çağını” yaşarken; var olan imajı kuvvetlendirmek veya imaj yaratmak anlamında pek çok başarıya imza atmış bir uzmanla tanışıyorsunuz şu an: “Hayatın Frekansı 90.8 Radyo Hiraş” Benimsediği genel yayın politikası çerçevesinde kalite üzerinde yoğunlaşan, bu çerçevede firmaların ürün/imaj reklamlarında belirlediği ama... See more

Izmir FM|90.8
Manisa FM|90.8
+902362340340
Utku Mah. Dr. Sadik Ahmet Cad. No:112/2 / MANİSA - Türkiye
last update
[2024-01-06 15:00:27]
21. Yüzyıla ait marketing kurallarının son hızıyla hüküm sürdüğü şu günlerde, herşeyin herkesin ve her firmanın kendine has farklılıklarıyla diğerlerinden ayrıldığı, ne kadar farklı ve ne kadar özel olursa o oranda değer bulduğu “imaj çağını” yaşarken; var olan imajı kuvvetlendirmek veya imaj yaratmak anlamında pek çok başarıya imza atmış bir uzmanla tanışıyorsunuz şu an: “Hayatın Frekansı 90.8 Radyo Hiraş”

Benimsediği genel yayın politikası çerçevesinde kalite üzerinde yoğunlaşan, bu çerçevede firmaların ürün/imaj reklamlarında belirlediği amacı kendi kurumsal amacı olarak düşünen Radyo Hiraş, müşterilerine hem vitrin, hem de içerik açısından görkemli bir hizmet sunuyor.

Manisa’da A-B grubu ağırlıkta olmak üzere tüm dinleyici gruplarına yönelik yayın yapan bu uzman, bakın size ne öneriyor: Gelin tanıtımınızı 24 saat yayın yapan, şehrin insanlarıyla sürekli iletişim halinde olup, aynı havayı soluyarak, aynı elektriği paylaşan, zamanın her saniyesini o insanlarla iç içe yaşayan bize; Radyo Hiraş’a bırakın.Radyo Hiraş 1995’te kuruldu.Türkiye'de yerel-bölgesel bazda yayın yapan tüm radyolar içinde teknik donanım bakımından en güçlüsü olarak yayın hayatına başladı.
© LogFM.com, 2009-2024 (2024-05-15,10:23:11)