Radio Akademickie LUZ

[

Stacja radiowa

]

Akademickie Radio LUZ to stacja radiowa Politechniki Wrocławskiej. Gramy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Charakteryzuje nas nietypowe podejście do świata, ciekawe programy, najświeższe informacje, muzyka alternatywna i całkowita wolność od reklam. Jesteśmy specjalnie dla młodych ludzi. Jesteśmy dla Ciebie! Co na 91.6 FM W Akademickim Radiu Luz na pewno znajdziecie coś dla siebie. Sport, kultura, polityka... Chcemy poszerzać i rozbudzać Wasze zainteresowania. Dziennikarze Akademickiego Radia Luz nie boją się poruszać spraw trudnych i częs... See more

Wroclaw FM|91.6
+48713204455
Wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego 22, Wroclaw, Poland
last update
[2024-03-15 05:53:25]
Views:
20
2023-12-10 04:25:10
Dużo nowości, dobrzy prezenterzy.
Reply
Report
Akademickie Radio LUZ to stacja radiowa Politechniki Wrocławskiej. Gramy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Charakteryzuje nas nietypowe podejście do świata, ciekawe programy, najświeższe informacje, muzyka alternatywna i całkowita wolność od reklam. Jesteśmy specjalnie dla młodych ludzi. Jesteśmy dla Ciebie!

Co na 91.6 FM

W Akademickim Radiu Luz na pewno znajdziecie coś dla siebie. Sport, kultura, polityka... Chcemy poszerzać i rozbudzać Wasze zainteresowania.

Dziennikarze Akademickiego Radia Luz nie boją się poruszać spraw trudnych i często kontrowersyjnych- przejmujące reportaże przykuwają uwagę niejednego słuchacza. Na naszej antenie tworzone są także poradniki, dzięki czemu każdy słuchacz może wynieść wiele cennej, praktycznej wiedzy.

Nie zapominajmy jednak o najważniejszym: o wiadomościach!

Od 8:30 co dwie godziny dostarczamy wam najświeższych informacji. Mówimy o tym, co najistotniejsze dla studentów. Wystarczy tylko nastawić stację na 91.6 FM.

Alternatywa dla Ciebie

Muzyka, którą można usłyszeć na 91.6 FM, to szeroko pojęta muzyka alternatywna. W programach autorskich słuchacz znajdzie różne odmiany rocka, electro, a także jazzu i folku. Można się zrelaksować przy muzyce chillout. Podstawowym programem- blokiem spikerskim redakcji są "Ultradźwięki" prowadzone przez pary dziennikarzy, prezentujących odmienne gatunki muzyczne.

wstecz...

Czyli o historii naszego radia słów parę: Akademickie Radio LUZ jest kontynuatorem Studenckich Studiów Radiowych: „FOSA 64”, „Iglica”, „Zgrzyt” oraz Akademickiego Radia Wrocław. Wszystkie te rozgłośnie nadawały w latach 1964-1990 i współfinansowane były przez Politechnikę Wrocławską.

14 czerwca 2006 roku Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji podjęła uchwałę o przyznaniu Akademickiemu Radiu LUZ koncesji na nadawanie programu na obszarze Wrocławia.
© LogFM.com, 2009-2024 (2024-05-15,09:31:12)