Search Filter
Close

Radio Eska ROCK Warszawa

[

Gramy co chcemy

]

Eska Rock – rozgłośnia radiowa działająca w ramach Grupy Radiowej Time, wchodzącej w skład Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych. Początkowo funkcjonująca jako sieć czterech stacji lokalnych (pierwsza z nich uruchomiona została w Poznaniu 22 listopada 2004 roku), a od 2 czerwca 2008 roku – już jako rozgłośnia o zasięgu ponadregionalnym, nadająca w 18 miastach Polski (po przejęciu częstotliwości Radia WAWA). Radio nadaje w formacie muzycznym Active rock i prezentuje głównie utwory z kręgu "nowej rockowej rewolucji". Na antenie Eski Rock moż... See more

WarsawFM|93.3
WarszawaFM|93.3
+48691613613
Jubilerska 10 04-190 Warsaw, Poland
FaceBook
Instagram
Twitter
YouTube
Wikipedia
Update stationlast update [2023-03-30 21:13:10]
Eska Rock – rozgłośnia radiowa działająca w ramach Grupy Radiowej Time, wchodzącej w skład Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych. Początkowo funkcjonująca jako sieć czterech stacji lokalnych (pierwsza z nich uruchomiona została w Poznaniu 22 listopada 2004 roku), a od 2 czerwca 2008 roku – już jako rozgłośnia o zasięgu ponadregionalnym, nadająca w 18 miastach Polski (po przejęciu częstotliwości Radia WAWA).

Radio nadaje w formacie muzycznym Active rock i prezentuje głównie utwory z kręgu "nowej rockowej rewolucji". Na antenie Eski Rock można usłyszeć przekrój muzyki rockowej, od klasyków takich jak The Beatles, The Rolling Stones, Led Zeppelin, Pink Floyd, The Doors, Bob Marley, Queen przez uznane zespoły jak U2, Metallica, Guns N' Roses, Red Hot Chili Peppers, Korn, Linkin Park, Coldplay, aż po najnowsze utwory zajmujące wysokie pozycje na światowych listach przebojów.

Siedziba Eski Rock mieści się przy ulicy Senatorskiej 13/15 w Warszawie. Radio zajmuje pomieszczenia Pałacu Prymasowskiego, skąd program transmitowany jest na całą Polskę.
Accept
We use cookies to enhance your experience. By continuing to visit this site you agree to our use of cookies. Privacy Policy