Language:
Listen radio onlineSpin FM


Spin FM
Rating :5.00
 


Last updated:
0000-00-00 00:00:00
Country: EstoniaListen to radio stations broadcasting from Estonia
City: Tartu
FM (MHz): 103.0
Genre: Top 40-Pop
Phone: 6 307 008
E-mail: trio@kuku.ee
Website:  spinfm.upop.ee
Description: Raadio SPIN FM, loodud 2008, on Trio LSL Raadiogrupi noorim
raadiojaam, kuigi nendel sagedustel on grupp edastanud raadiot juba
aastast 1998. Spin FM on Tallinnas ja Tartus noortele, vanuses 15-30,
edetabelite tipplugusid mängiv raadiojaam.

Mis on Spin FM
Kui kõik ausalt ära rääkida, siis tuleb alustada sellest, et midagi oli puudu. Kõik oli nagu olemas, aga ikkagi kriipis sees, et midagi on puudu. Kümned erinevad raadiod mängivad sadu erinevaid lugusid, enamjaolt on nad muidugi igas jaamas samad … Lisaks on väidetavalt olemas ka raadio, mis muusikat peaaegu üldse ei mängi, ainult üks pikk jutt teemadel, mille kohta saab netist iga kell lugeda neljarealist kokkuvõtet. Kellel seda loba vaja on! Raadio on selleks, et saaks kuulata muusikat ja palju muusikat. Värsket muusikat. Muusikat, mis ruulib edetabelite tipus. Muusikat, mida kõik sõbrad veel kuulnud ei ole – tuliuut muusikat. “Häh, seda lugu olen ma juba ammu kuulnud!” on tänapäeva noorte seas lause, mis eraldab terad sõkaldest. Loomulikult on olemas ka ju mp3-mängijad, aga olgem ausad, see piraatluse asi on ikka üsna piinlik. Puudu on midagi, mis pakuks just sellist muusikat, mida on vaja, ja seda ilma erilise “väikse varga” süümepiinata.

Spin FM on parim alternatiiv inimesele, kelle igapäeva toimetusi saadab hea ja uus muusika ning kes ei ole veel langenud sügavale mp3-e sõltuvuse kuristikku. Kuigi viimane on hea raadioga (loe: Spin FM) kergesti ravitav.

Spin FM on 15–25aastasele noorele suunatud raadiojaam, mille eesmärk on mängida HÄSTI palju muusikat. Lugude valimisel lähtutakse ainult värsketest edetabelitest. Üks muusikavaliku prioriteetidest on olla uute lugude tutvustaja. Raadio, mis mängib hitte enne, kui neist saavad hitid.

Spin FM on raadio, mis mängib muusikat, diskrimineerimata kedagi tema muusikaeelistuste, soo, nahavärvi, riietumisstiili, elustiili, hobide, sõprade ega ka seksuaalse orientatsiooni põhjal.

Vabandust, üks siiski on. Elukoht …
Spin FM on raadio, mis on suunatud linnas elavale noorele.
Spin FM on kuuldav Tallinnas (88,3 MHz) ja Tartus (103,0 MHz).
Spin FM on raadio, kus ei tööta ühtegi professionaalset DJ-d. Seal tegelikult ei tööta ühtegi DJ-d. Olgem ausad, head muusikat on nii palju, et sinna vahele lihtsalt ei mahu jutt. Kui ka mahuks, siis pigem mängiks ühte head lugu mitu korda, kui räägiks. Milleks rääkida, kui ei ole midagi tarka öelda.

Spin FM on raadio, mis ainukesena Eestis mängib 10 kuulaja lemmiklugu järjest nii, et sinna vahele ei mahu ühtegi sõna uudist, reklaami, ilmateadet, liiklusuudist, valuutakurssi, ajalehetutvustust, libauudist, arvamust … ja loomulikult mitte ühtegi professionaalset DJ-d.

Spin FM on raadio, mida kuulates on üsna kindel, et raadiokuulaja ema ei ütle: “Oi, see on lugu, mille saatel me sinu isaga Salme kultas tantsisime”.

Spin FM on raadio, mis hindab oma kuulaja huvi olla toimuvaga kursis, edastades kord tunnis ka uudiseid, kuid seda lühidalt ja konkreetselt.

Spin FM on raadio, mille ideaalkuulaja on Tallinna Ülikooli teisel kursusel õppiv sotsiaalteaduste tudeng Kerttu. Kerttu elab koos Tartust pärit sõbrannaga kahetoalises üürikorteris Karu tänaval Tallinna kesklinnas. Ei saa öelda, et Kerttu oleks puhas “A”-õpilane, aga ta saab väga hästi hakkama. Kerttu ei ole loll, Kerttu teab, et ülikoolis tuleb õppida esimesel ja viimasel kursusel, ülejäänud aeg on selleks, et ELADA. Kerttul on ka poiss-sõber. Tema nimi on Madis. Madis on jorss. Tema läheb väljavahetamisele, nagu ka mp3-mängija, mis sai vahetatud Spin FM-i vastu.

Lipud kõrgel!
Spin FM
Tallinnas 88,3 MHz & Tartus 103,0 MHz

Foto:Related Stations:


Comment:


Listen online Spin FM

Windows Media Player

Install WMP


Station not playing? Try to open ASX file on your computer - listen.asx

Winamp Media Player

Install Winamp


Station not playing? Try to open M3U file on your computer - listen.m3u

open player in new window


Favorites