Language:
Listen radio onlineNadzieja


Nadzieja
Rating :5.00
 


Last updated:
2012-06-16 21:48:29
Country: PolandListen to radio stations broadcasting from Poland
City: Lomza
Address: Hope Radio Ad BureauLomza Street Zawadzka 55
FM (MHz): 103.6
Genre: Polish Talk
Phone: (086) 473 65 02
Fax: (086) 473 65 16
Language of broadcast: Polish
E-mail: reklama@radionadzieja.pl
Website:  radionadzieja.pl
Description: Diecezjalne Radio Nadzieja 103,6 FM zostało powołane dekretem Jego Ekscelencji Biskupa Łomżyńskiego Stanisława Stefanka. Program po raz pierwszy ruszył 2 grudnia 2001. Oficjalne otwarcie nastąpiło 6 stycznia 2002 roku. Od tamtej pory na trwałe wtopiliśmy się w życie regionu. Program nadajemy 24 godziny na dobę. Na antenie naszego radia można słuchać audycji społecznych edukacyjnych, rozrywkowych, dyskusji informacyjnych a także najświeższych wiadomości lokalnych, z regionu diecezji łomżyńskiej oraz z kraju i świata.

Jako patron medialny największych imprez kulturalnych m.in. (Miodobranie Kurpiowskie , Festiwal Muzyczne dni Drozdowo - Łomża) oraz wydarzeń kościelnych, informujemy i często na żywo transmitujemy słuchaczom to co dzieje się w regionie.

Przez okres istnienia radia możemy poszczycić się wieloma dyplomami i słowami uznania instytucji i ludzi, którym jako medium staramy się zawsze pomagać. Jako radio regionalne od początku z myslą o szerokiej grupie odbiorców tworzymy nasz program. (p. mapa zasięgu) Profesjonalizm i jak najlepsza oferta programowa, są naszym głównym celem. Spotykamy się opinią najlepiej informujących w Łomży i okolicach. Nie szukamy tanich sensacji, podajemy szybko tylko pewne wiadomości od 6.30 do 22.00 Częstym gościem Radia Nadzieja jest także Jego Ekscelencja Biskup Diecezji Łomżyńskiej Stanisław Stefanek.

Muzyka która umila czas w Państwa domach to złote, niezapomniane, polskie przeboje, także zagraniczna ostatnich trzydziestu lat , i młoda muzyka chrześcijańska. Format muzyczny który prezentujemy Państwu to Soft Adult Contemporary.


Related Stations:


Comment:


Listen online Nadzieja

Windows Media Player

Install WMP


Station not playing? Try to open ASX file on your computer - listen.asx

Winamp Media Player

Install Winamp


Station not playing? Try to open M3U file on your computer - listen.m3u

RealPlayer

Install RealPlayer


Station not playing? Try to open RAM file on your computer - listen.ram

open player in new window

Favorites