Language:
Listen radio onlineESKA Rock


ESKA Rock
Rating :5.00
 


Last updated:
2012-06-16 21:47:37
Country: PolandListen to radio stations broadcasting from Poland
City: Warsaw
Address: ul. Senatorska 13/15 00-075 Warszawa
FM (MHz): 104.4
Genre: Metal
Phone: 22 829 67 11
Fax: 22 516 45 01
Language of broadcast: Polish
E-mail: stream@eska.pl
Website:  www.eskarock.pl
Description: Eska Rock – rozgłośnia radiowa działająca w ramach Grupy Radiowej Time, wchodzącej w skład Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych. Początkowo funkcjonująca jako sieć czterech stacji lokalnych (pierwsza z nich uruchomiona została w Poznaniu 22 listopada 2004 roku), a od 2 czerwca 2008 roku – już jako rozgłośnia o zasięgu ponadregionalnym, nadająca w 18 miastach Polski (po przejęciu częstotliwości Radia WAWA).
Radio nadaje w formacie muzycznym Active rock i prezentuje głównie utwory z kręgu "nowej rockowej rewolucji". Na antenie Eski Rock można usłyszeć przekrój muzyki rockowej, od klasyków takich jak The Beatles, The Rolling Stones, Led Zeppelin, Pink Floyd, The Doors, Bob Marley, Queen przez uznane zespoły jak U2, Metallica, Guns N' Roses, Red Hot Chili Peppers, Korn, Linkin Park, Coldplay, aż po najnowsze utwory zajmujące wysokie pozycje na światowych listach przebojów.
Siedziba Eski Rock mieści się przy ulicy Senatorskiej 13/15 w Warszawie. Radio zajmuje pomieszczenia Pałacu Prymasowskiego, skąd program transmitowany jest na całą Polskę.


Related Stations:


Comment:


Listen online ESKA Rock

Windows Media Player

Install WMP


Station not playing? Try to open ASX file on your computer - listen.asx

Winamp Media Player

Install Winamp


Station not playing? Try to open M3U file on your computer - listen.m3u

open player in new window

Favorites