Language:
Listen radio onlinePulsas


Pulsas
Rating :5.00
 


Last updated:
2012-06-16 21:38:48
Country: LitvaListen to radio stations broadcasting from Litva
City: Stackunai
Address: Respublikos 28, LT-35174 Panevėžys
FM (MHz): 107.3
Genre: Lithuanian
Phone: 8-685-80322
Fax: 8 45 465485
Language of broadcast: Lithuanian
E-mail: pulsas@pulsas.lt
Website:  www.pulsas.lt
Description: Radijo stotyje "Pulsas" dirba - jauna, energinga, išradingumo nestokojanti komanda. Per devynerius stoties gyvavimo metus sukurtas ir įgyvendintas programų tinklelis bei muzikos formatas, skirtas 16 - 55 metų įvairaus išsilavinimo ir pomėgių aukštaičiams.

Radijo stoties "Pulsas" programa transliuojama visą parą FM bangų ruože dviem siųstuvais: 96,6 Mhz Panevėžyje ir 107,3 Mhz Biržuose. Mūsų laidų gali klausyti gyventojai ne tik Panevėžio mieste ir rajone, bet ir Pasvalyje, Biržuose, Pakruojyje, Radviliškyje, Kėdainiuose, Ukmergėje, Anykščiuose, Kupiškyje...

Didžiausią klausytojų dalį sudaro 20-59 metų Aukštaitijos gyventojai. Tai yra didžiausia ir aktyviausia perkamoji klausytojų grupė.

Radijo stoties "Pulsas" populiarumą jau įvertino reklamos užsakovai. Su "Pulsu" reklamos srityje bendradarbiauja AB "Lietuvos draudimas", UAB "Statoil-Lietuva", UAB "Mineraliniai vandenys", UAB "Omnitel", UAB „BITĖ“, UAB "Vilniaus prekyba", IKI, "Apranga", UAB "Kelias" ir kt.

Lietuvoje ir užsienyje mus atstovauja didžiausia reklamos agentūra UAB "Video reklamos studija", taip pat UAB "Media House", UAB "Media Pool", UAB "Via Media", UAB „Creative Media Services“, UAB „Reklamos medžiagos“, UAB "OMD Lietuva" ir kt.

Radijo stotis "Pulsas" kartu su garso įrašų studija "Vaitaitau" gamina audioklipus. Nedidelė kaina ir gera kokybė atitinka užsakovo finansines galimybes bei poreikius.

Įvertinus itin didelę klausytojų auditoriją, ir palyginti nedidelius reklamos įkainius, galima daryti išvadą, kad reklamuoti Jūsų siūlomas prekes ir paslaugas, garsinti firmos vardą visoje Aukštaitijoje, geriausia radijo stoties "Pulsas" bangomis. Juolab, kad radijo reklama gali būti ir pagrindinė reklamos forma ir sudėtinė kompleksinės reklamos kampanijos dalis.


Related Stations:


Comment:


Listen online Pulsas

Windows Media Player

Install WMP


Station not playing? Try to open ASX file on your computer - listen.asx

Winamp Media Player

Install Winamp


Station not playing? Try to open M3U file on your computer - listen.m3u

open player in new window

Favorites